H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü SABAK Akreditasyonu
H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SABAK) tarafından 19.03.2021 tarihinden itibaren 5 yıl süreyle akredite edilmiştir.
SABAK Akreditasyon Belge Takdim Töreni'nden kareler...
SABAK Akreditasyon Belge Takdim Töreni'nden kareler...
H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü Ailesi
Akademik Kadromuz
Bölümümüz
Akademik Etkinlikler
Akademik Etkinlikler
Akademik Etkinlikler
Hacettepe Ayser ve İhsan Doğramacı Anaokulu
Minik Hacettepeliler Kreşi
Minik Hacettepeliler Kreşi
Mezunlarımız
Mezunlarımız
Mezunlarımız
Mezunum 2020
4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE! Mezuniyet Töreni duyurusu için tıklayınız.

Üniversitemiz 2021-2022 eğitim dönemi mezuniyet törenlerine katılacak öğrencilerimizin; fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarından, törenlerde kullanmak için teslim almak istedikleri kep, cübbe ve şallar (takım halinde) için Üniversitemizin Halk Bankası Hacettepe Ankara Şubesi nezdinde yer alan TR11 0001 2001 5410 0006 0003 76 iban numaralı hesabına (alıcı: HÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK., açıklama: ad-soyad-tckn-cübbe bedeli) 250-TL depozito ücreti yatırıp dekontu (ATM bilgi fişleri geçerli değildir) ve bilgilendirme formunu bölüm mezuniyet komitesinden Araş. Gör. İbrahim Göngör ve Araş. Gör. Sevda Karahisar Polat'a teslim etmeleri gerekmektedir. Söz konusu bilgilendirme formu için tıklayınız. 

Törenlerin ardından, kep, cübbe ve şallarla (takım halinde) birlikte depozito iade formunu doldurarak fakülte, enstitü ve meslek yüksekokullarına teslim eden öğrencilerimizin ücret iadeleri formda yer alan iban bilgileri doğrultusunda kendi hesaplarına gerçekleştirilecektir. Söz konusu depozito iade formu için tıklayınız. 

Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını geri vermek istemeyen öğrencilerimiz kep, cübbe ve şallarını teslim alırken yatırmış oldukları tutar üzerinden kep, cübbe ve şalları satın almış olacaklardır. Törenlerden sonra kep, cübbe ve şallarını teslim edemeyen ya da eksik teslim eden öğrencilerimize de ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Ayrıca, kep, cübbe ve şalların satışları Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde yer alan Hacettepe Store’lardan da aynı ücretle gerçekleştirilebilecektir. Hacettepe Store’lardan yapılan satışlar için herhangi bir banka hesabına ücret yatırılmasına gerek olmaksızın, ücret ödemeleri mağazada gerçekleştirilerek yapılacaktır.

Fakültemizin cübbe ve kep dağıtımı 6 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 18.00'de M Salonu önünde yapılacaktır.