H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü SABAK Akreditasyonu
H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SABAK) tarafından 19.03.2021 tarihinden itibaren 5 yıl süreyle akredite edilmiştir.
SABAK Akreditasyon Belge Takdim Töreni'nden kareler...
SABAK Akreditasyon Belge Takdim Töreni'nden kareler...
H.Ü. Çocuk Gelişimi Bölümü Ailesi
Akademik Kadromuz
Bölümümüz
Akademik Etkinlikler
Akademik Etkinlikler
Akademik Etkinlikler
Hacettepe Ayser ve İhsan Doğramacı Anaokulu
Minik Hacettepeliler Kreşi
Minik Hacettepeliler Kreşi
Mezunlarımız
Mezunlarımız
Mezunlarımız
Mezunum 2020
2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA DGS İLE BÖLÜMÜMÜZE YERLEŞMA HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!!!

DGS ile bölümümüze yerleşme hakkı kazanan öğrencilerin ortak zorunlu derslerden muafiyet işlemleri için transkriptlerini, ekte verilen dilekçelerini ve aşağıda verilen bağlantıda resmi olarak yürürlükte bulunan "Hacettepe Üniversitesi Kurumiçi ve Kurumdışı Ders Transferlerinde Eşdeğerliliğe İlişkin Esas ve İlkeler"  in yazılı olduğu bilgilendirme dökümanını imzalayarak 19.09.2022 tarihine kadar bölümümüze getirerek Gülden Polat’a teslim etmeleri rica olunur. 

 

Önemli Not: H.Ü. Ders Eşdeğerliği Esas ve İlkeleri gereği sadece ortak zorunlu dersler için muafiyet işlemi yapılmakta olup öğrencilerin kaydı 1. Sınıf 1. Döneme yapılmaktadır. Ayrıca, Ortak Zorunlu Ders terimi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 5 inci maddesinde belirtilen Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, Türk Dili, Yabancı Dil ve Temel Bilgi Teknolojileri derslerini ifade etmektedir. 

 

1. Dilekçe için tıklayınız.

2. Bilgilendirme beyannamesi için tıklayınız. 

3. Hacettepe Üniversitesi Kurumiçi ve Kurumdışı Ders Transferlerinde Eşdeğerliliğe İlişkin Esas ve İlkeler için tıklayınız.